* * * * * * * طبق "قانون جامع کنترل و مبارزۀ ملی با دخانیات" فروش مواد دخانی به افراد زیر 18 سال ممنوع است * * * * * * * * * * *دخانیات دروازۀ ورود به جهنم اعتیاد است * * * * * * * * * * * استعمال یک نخ سیگار در یک اتاق معمولی تحمیل عوارض 15 نخ سیگار در مدت 6 ساعت به افراد ساکن در آن است * * * * * * طبق "قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات" ﺗﻮزﻳﻊ ﻓﺮﺁوردﻩهاي دﺧﺎﻧﻲ از ﺳﻮي اﺷﺨﺎص ﻓﺎﻗﺪ ﭘﺮواﻧﻪ ﻓﺮوش ﻣﻤﻨﻮع اﺳﺖ * * * * * * * * * * *
امروز : ۲۷ آبان ۱۳۹۶

PAJE - 3

لوگو عصر

کشف ۱۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق در سلماس

فرمانده انتظامی شهرستان سلماس از کشف ۱۰۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین رمزی گفت: ماموران انتظامی سلماس حین گشت زنی در محور سلماس به ارومیه به یک دستگاه خودرو سواری پیکان وانت مشکوک شده و آن را توقیف کردند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی این شهرستان در بازرسی از این خودرو تعداد ۱۰۰ هزار و ۱۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق در مارک های مختلف کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی سلماس افزود: در این زمینه یک نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری هم توسط ماموران توقیف شد.
فرمانده انتظامی سلماس با اعلام اینکه ارزش سیگار قاچاق کشف شده در این عملیات، ۱۳۵ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: پس از تشکیل پرونده مقدماتی، متهم جهت سیر مراحل بعدی به مراجع قضائی این شهرستان تحویل داده شد.
آذربایجان غربی از جمله استانهای مرزی کشور است که به علت موقعیت خاص خود با پدیده شوم قاچاق به ویژه مواد دخانی رو به روست و سالانه میلیون ها نخ سیگار قاچاق در این استان کشف می شود.
سلماس در شمال آذربایجان غربی واقع شده و هم مرز با کشور ترکیه است.

دیدگاهتان را بنویسید

سخن نخست

اندر خصوص خصوصی سازی صنایع دخانی...موضوع سرمقاله سیزدهمین شماره نشریه آینده سالم

ورود به سايت